Hledáte radiátory a nevíte si rady, jak správně vybrat?

Hledáte radiátory a nevíte si rady, jak správně vybrat?

Zkuste náš nový nástroj pro rychlý výběr radiátorů, který Vám usnadní rozhodování, které radiátory Laurens nejvíce vyhovují parametrům Vaší místnosti.

Pokud si nebudete vědět rady při výpočtu výkonu můžete využít rovněž on-line kalkulačku pro orientační výpočet potřebného výkonu v místnosti.
Radiátory - nepřehlédněte tyto zásady a informace
  • Dbejte na to, aby radiátory nebyly zakryté závěsem nebo schované za nábytkem. Omezuje se tím proudění vzduchu a dochází tak ke ztrátě tepelného výkonu. V některých případech dochází "přikrytím" radiátoru ke snížení výkonu u radiátoru až o 40%!!! 
  • Raději počítejte při výběru radiátoru s vyšším výkonem, tak aby nedocházelo k nedotápění. 
  • Nejvyšší výkon u otopného tělesa dosáhnete vždy při úhlopříčném zapojení. Existují však i jiné typy zapojení - jako např. boční pravé, boční levé,či nejméně nápadné spodní nebo lépe řečeno středové připojení typu VK s normovaným rozměrem 50mm. 
  • Radiátory by měly být vždy osazeny odpovídajícími regulačními prvky např. ventily, které optimálně a pohodlně regulují tepelnou pohodu a šetří energií. 

Unikátní radiátory z dílny designéra Jamese di Marca

Unikátní radiátory Laurens se těší čím dál většímu zájmu. Proto jsme pro letošní rok připravili novou řadu designových radiátorů, které naleznete v sekci "unikátní radiátory"

Ostatní radiátory firmy Laurens

Koupelnové radiátory, designové radiátory, litinové radiátory i trubkové sekční radiátory získávají stále více na popularitě. Společnost Laurens stále inovuje produktovou nabídku.
Díky naší filosofii „...různé radiátory pro různé lidi..." se radiátor stává dominantním prvkem místnosti a dotváří tak její celkový design. Laurens a tým jeho partnerů jsou Vaši specialisté na radiátory.

Komentáře

Oblíbené příspěvky

Hlavní příčiny nepříjemných zvuků, které mohou při topení vydávat radiátory

Jaký je rozdíl mezi jednotrubkovým a dvoutrubkovým systémem?

Jak spočítat výkon radiátorů?

Typy připojení radiátorů: Nejběžnější způsoby připojení otopných těles (radiátorů)

Co znamená vstupní a výstupní teplota otopné soustavy u radiátoru?