Designové radiátory Laurens - Nové trendy na veletrhu ForARCH/ForTHERM 2014

Pro nadcházející topnou sezónu se designové radiátory LAURENS zaměřily spíše na klasický a prověřený design nástěnných radiátorů, které lze instalovat do celého domu. Hlavním cílem je nabídnout klientovi ucelenou a stylově odladěnou řadu moderních radiátorů s důrazem na kvalitu zpracování a jedinečné povrchové úpravy, tak aby designové radiátory na zdi vždy vytvořily prvek, který bude každá návštěva obdivovat.

Ve spolupráci s designéry a bytovými architekty LAURENS uvádí na trh designových radiátorů novinky, které jsou praktické, funkční a kvalitou zpracování dokonalé. Rovněž představíme nabídku nových povrchových úprav, které novým moderním radiátorům dodávají styl a eleganci. Inspiraci při výběru barev pro povrchy radiátorů jsme čerpali především z přírodních odstínů jako je např. barva kávy, kamene nebo písku.

Na veletrhu můžete vidět nové designové radiátory LAURENS modelové řady TERRA, které je možné instalovat do moderního interiéru jak horizontálně (pod okno) tak i vertikálně do chodeb nebo hal. Snadno tak vybavíte celý interiér elegantním, moderním otopným tělesem, které bude hrát prim v interiéru.

terra-horizontal-scene.tif

Designové radiátory ZOOM jsou praktické jak do koupelny tak i do obývacích prostor, kde mohou být některé varianty navíc vybaveny např. kvalitním pasivním reproduktorem renomované značky harman kardon. Zajímavostí tohoto designového radiátoru je, že jej lze instalovat nejen svisle, ale-i vodorovně a to i do výšky, tj. nemusí být umístěn „klasicky“ dole pod oknem.

zoom-audio-h.jpg

Koupelnové radiátory BOO a ELIX jsou díky kvalitnímu a čistému zpracování a dvojitému lakování elegantním, funkčním a nadčasovým doplňkem každé moderní koupelny. Samozřejmostí těchto nových koupelnových radiátorů je kombinovaný nebo jen čistě elektrický provoz.

elix 3.jpg

Všechny novinky moderních designových radiátorů budou představeny na veletrhu ForARCH a ForTHERM v Praze, který se již tradičně koná na výstavišti v Letňanech a to od úterý 16. až do soboty 20. září. Pro čtenáře článku máme připraveny vstupenky, které si můžete zdarma vyžádat po kliknutí na registrační formulář zde.

slieder-fortherm2014-jp1.jpg

Rovněž můžete využít úvodní, nezávazné a bezplatné konzultace s bytovým architektem, který bude k dispozici na stánku LAURENS Radiátory v pátek 19. a sobotu 20. září na akci, kterou jsme nazvali „Dny s bytovým architektem“. Na stánku LAURENS Retro Cafe můžete s panem architektem při šálku dobrého espressa konzultovat Vaše představy a požadavky. Objednat nezávaznou schůzku můžete prostřednictvím Radiátorového studia nebo přímo on-line přes formulář.

Co Vám nabídne nebo zajistí bytový architekt?
Především Vám nabídne řešení, které dokáže nejen zaujmout, ale splní i Vaše další náročné předpoklady. Společně tak najdete řešení, které Vám bude nejbližší a realizace Vašich představ bude o to snadnější! Profesní samozřejmostí je pak zpracování 2D a 3D architektonických návrhů jak bytových tak i komerčních interiérů, autorský dozor při realizaci, poradenství a odborné konzultace.

Co je cílem bytového architekta?
Zkombinovat harmonii barev se zajímavými tvary s důrazem na detail. Každá místnost působí určitým způsobem na majitele a vyjadřuje jeho vkus a osobnost. Cílem je přenést tyto hodnoty do interiéru tak, aby klient vnímal daný prostor jako součást sebe sama.

retrosanita.jpg

Další novinkou je rozšíření nabídky o luxusní retro sanitu! Pečlivě vybrané a ručně vyráběné exkluzivní kousky pro luxusní retro koupelny vyráběné v britském hrabství Warwickshire, nedaleko od Birminghamu, můžete nyní pod značkou Kenny & Mason objednávat v síti Radiátorových Studií Laurens. Více na našem webu http://retrosanita.cz, kde můžete shlédnout ceny, nabídku i katalog on-line.

Laurens Radiátory - www.laurens.cz

- Radiátorové studio Praha, Radlická 68, 150 00 Praha-Smíchov
- Radiátorové studio Brno, Bubeníčkova 16, 615 00 Brno-Židenice
- Radiátorové štúdio Senec, Fándlyho 1, 903 01 Senec

Komentáře

Oblíbené příspěvky

Hlavní příčiny nepříjemných zvuků, které mohou při topení vydávat radiátory

Jaký je rozdíl mezi jednotrubkovým a dvoutrubkovým systémem?

Jak spočítat výkon radiátorů?

Typy připojení radiátorů: Nejběžnější způsoby připojení otopných těles (radiátorů)

Co znamená vstupní a výstupní teplota otopné soustavy u radiátoru?